mts.gif (095) 214-87-32 kyivstar (097) 978-80-74 lifecell (093) 929-71-82

Кіровоградська обл.: kyivstar  (067) 158-69-18  telegram.png чат telegram.png канал новин

   

ВІДЕОНАГЛЯД

Монтаж систем відеоспостереження вимагає певних знань і підготовки, тим більше, якщо справа стосується IP відеокамер. Установку таких систем найправильніше довірити професіоналам, які зможуть не тільки грамотно підібрати обладнання, що відповідає вимогам замовника, а й якісно його змонтувати на об’єкті.

На нашому сайті можна замовити монтаж IP відеоспостереження, а також отримати консультації та технічну підтримку. Системи відео нагляду складаються не тільки з ip-камер, HD-камер, а з активного і пасивного мережевого обладнання, систем живлення, серверів та програмного забезпечення (серверне, хмарне чи на ПК та на мобільні девайси). Для ефективної роботи цифрової чи HD системи відеонагляду потрібно вміти правильно налаштувати складні цифрові чи аналогові пристрої. Однак якщо це зробити, результат перевершує всі очікування. Ми знаємо як визначити ваші потреби, підібрати і налаштувати обладнання систем відеонагляду для ефективної роботи та максимально задовільнити потреби клієнта.

Ми пропонуємо декілька брендів з середнім ціновим діапазоном. Так, дійсно, ми не пропонуємо все підряд - в нашому асортименті тільки перевірені особисто нами компоненти і рішення, які працюють роками. Зате ми досконало знаємо свою тематику і асортимент, і допоможемо вам вирішити питання по підбору окремого обладнання та системи ip- чи HD-відеоспостереження в цілому, так і питання, що виникають при налагодженні, впровадженні та експлуатації відеонагляду на об'єкті.

Всі права належать TotalNet

Розроблено студією Deep Vision

с. Нижча Дубечня, вул. Проспект Миру 
Тел: 0675084969, 0638421631