mts.gif (095) 214-87-32 kyivstar (097) 978-80-74 lifecell (093) 929-71-82

Кіровоградська обл.: kyivstar  (067) 158-69-18  telegram.png чат telegram.png канал новин

   

IНТЕРНЕТ

З кожним днем Інтернет стає все більш необхідним інструментом ділового життя, ведення бізнесу, покупки товарів, оплати послуг, відпочинку і навчання. Наша компанія забезпечує підключення до виділених каналах зв'язку, використовуючи різні способи підключення, як провідні, так і без провідні технології .

Ми працюємо по всій території України, з можливістю підключення об'єктів в найвіддаленіших місцях від традиційних комунікацій. При підключенні по виділеній лінії наша компанія використовує як власні лінії зв'язку, що дозволяє забезпечити гарантовано високу швидкість доступу, стабільність і надійність надання послуги, так і партнерські канали передачі даних.

Канали зв'язку, які використовуються:

WiMAX (Point-to- Point) дозволяє здійснювати доступ в Інтернет на високих швидкостях, з набагато більшим покриттям, ніж у Wi-Fi мереж. Це дозволяє використовувати технологію в якості "магістральних каналів", продовженням яких виступають традиційні виділені лінії, а так само локальні мережі. В результаті подібний підхід дозволяє створювати масштабовані високошвидкісні мережі в масштабах цілих міст. Компанія TotalNet має величезний досвід, в побудові виділених каналів радіо зв'язку технології WiMax на відстань до 50 км. Від своїх базових станцій і оптико-волоконних комунікацій.

WiMAX сполуки (point-to-multipoint) найбільш часто використовувалися для бездротового доступу до інтернету і надання послуг IP-телефонії за допомогою радіозв'язку на гігагерцовий радіочастотах. Системи point-to-multipoint розроблені як одно- і двонаправлені. У них центральна антена або масив антен передає сигнал на кілька інших антен, і система використовує множинний доступ з поділом за часом для отримання трафіку по каналу зворотного зв'язку.

WiMAX підходить для вирішення наступних завдань:

  1. З'єднання точок доступу Wi-Fi один з одним і іншими сегментами Інтернету.
  2. Забезпечення бездротового широкосмугового доступу як альтернативи виділеним лініям.
  3. Надання високошвидкісних сервісів передачі даних і телекомунікаційних послуг.
  4. Створення точок доступу, не прив'язаних до географічного положення.

GPON (Passive Optical Networks) Пасивні оптичні мережі або оптичні мережі з пасивним розподілом - це оптична кабельна система з топологією дерева, що використовує пасивні оптичні розгалужувачі 1: N. Між центральним вузлом і віддаленими абонентськими вузлами створюється повністю пасивна оптична мережа, що має топологію дерева. У проміжних вузлах дерева розміщуються пасивні оптичні розгалужувачі, що роздають загальний сигнал джерела на багато абонентських приймачів. Вихідні потоки від абонентів йдуть по зворотному каналу з використанням протоколу множинного доступу з тимчасовим поділом (TDMA).


Всі права належать TotalNet

Розроблено студією Deep Vision

с. Нижча Дубечня, вул. Проспект Миру 
Тел: 0675084969, 0638421631